eshop pre francúzsky módny dom

Vionnet Paris

Služby
#frontend development
#backend development
#eshop
#Magento

BRIEF

Vytvoriť eshop francúzskeho módneho domu s jeho napojením na logistickú spoločnosť.

RIEŠENIE

Vionnet Paris je francúzsky módny dom s viac než 100 ročnou tradíciou. Modernému vzhľadu a odvážnym strihom návrhárov však musel vyhovovať aj online vizuálny štýl, preto sa predstavitelia značky rozhodli redizajnovať eshop. V súvislosti s touto požiadavkou sme pre klienta pripravili stabilné jadro eshopu na platforme Magento a úpravu html šablón. Systém sme tiež prepojili s logistickou spoločnosťou a automatizovali obojsmerný tok informácií s touto spoločnosťou.

Vionnet2
Výber krajiny a meny
Výber krajiny a meny

Keďže Vionnet posiela svoje produkty do rôznych krajín v rámci sveta, museli sme vyriešiť problém výberu jazyka i samotnej meny. Aby sme preferencie návštevníkov odhalili hneď od začiatku, vytvorili sme funkčný a vizuálne príťažlivý modál (popup), v ktorom si návštevník jedným kliknutím zvolí krajinu, do ktorej chce tovar dopraviť. Následne môže pohodlne pokračovať v nákupe s prispôsobeným jazykom i menou. Celé riešenie je samozrejme responzívne a prispôsobené tak, aby nespomaľovalo načítavanie eshopu.

Registrácia zákazníkov
Registrácia zákazníkov

Zákazníci Vionnetu predstavujú špecifickú skupinu ľudí, ktorí vedia čo chcú a očakávajú maximálny komfort pri nákupe. Ide taktiež o zákazníkov, ktorí sú loajálny ku značke Vionnet a jej produkty nakupujú pravidelne. Pre zachovanie optimálnej použiteľnosti eshopu a schopnosti udržiavať výkonný retenčný model (model založený na opakovaných nákupoch) sme pre klienta navrhli jednoduchý registračný formulár. Zákazník jeho vyplnením získava exkluzívne členstvo v klube Vionnet, ktoré je vo svete módy synonymom prestíže.

Vionnet _detail produktu
Vionnet1

Bezplatná konzultácia