webstránka a eshop pre taliansku značku obuvi

Roberto festa

Služby
#frontend development
#backend development
#eshop
#wordpress
#Magento

BRIEF

Vytvoriť bezpečný a stabilný systémový základ pre prezentačnú stránku a eshop s luxusnou módnou obuvou.

RIEŠENIE

Talianska módna značka, ktorej nezameniteľným predstaviteľom je dizajnér Roberto Festa nás požiadala o programovanie prezentačnej stránky a eshopu s dôrazom na rýchlosť a stabilitu. Pri návrhu riešenia sme sa rozhodli uplatniť kombináciu, ktorá dlhodobo fungovala aj pri predchádzajúcich klientoch. Využili sme CMS WordPress na programovanie prezentačnej stránky a platformu Magento na backend development eshopu. Detailným prístupom a implementáciou geolokácie sme naplnili očakávania klienta i cieľového trhu.

Festa1
Rozšírené možnosti filtrovania
Rozšírené možnosti filtrovania

Vo svete módnej obuvy existuje nespočetné množstvo farieb, veľkostí, druhou a kolekcií. Pre jednoduchú orientáciu užívateľa sme preto na eshop Roberto Festa pridali rozšírené možnosti filtrovania. Užívatelia si jednoducho nájdu presne taký typ topánky, ktorý práve hľadajú, bez toho aby museli skrolovať stovkami produktov.

V každej úrovni filtrovania je navyše zobrazený aj počet produktov, ktoré danému filtru vyhovujú, čím užívateľom zjednodušujeme ich prehliadanie. Rozšírené funkcie sme pridali aj na poradie zobrazenia, vďaka čomu sme užívateľov neobmedzili len na radenie produktov na základe ceny (ako tomu býva vo väčšine eshopov) ale aj podľa farby, názvu, veľkosti či druhu.

 

Zákaznícky servis
Zákaznícky servis

Dokonalý zákaznícky servis. Presne takto by sme mohli pomenovať funkcionalitu, ktorú sme pridali na eshop Roberto Festa. Vďaka jednoduchému formuláru, prostredníctvom ktorého si užívatelia vyžiadajú doručenie produktov do svojej krajiny, sme dosiahli nie len proklientsky orientovaný prístup celého obchodu, ale aj jednoduchý spôsob pre získavanie cenných informáciách o demografickom rozdelení zákazníkov. Pri zaznamenaní častých dopytov z určitej krajiny totiž môže eshop rýchlo zhodnotiť, kde sa mu oplatí expandovať.

festa4
Festa3

Bezplatná konzultácia